Понуда на недвижности за продажба и изнајмување
Call Center: ++389 2 310 8877

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Луксузни надвижности

Недвижности за продажба - Holiday Real edestinacija

Се наоѓате : Почетна > Недвижности за продажба > Луксузни надвижности

Луксузни надвижности

Одбери град

1. Планиран буџет:

2. Filtriraj prema destinaciji

ID163 IM - Mavrovo - Македонија
Продажна цена: 110.000,00€
Површина на недвижноста: 150m2
ID163 IM,  е индивидуален објект- вила, кој се наоѓа во селото Маврово,  во близина на бре, ...
Балкон, Двор, Камин, Одвоена кујна, Панорамски поглед, Паркинг, Поглед на езеро, Поглед на планина, Помошни простории, ...
GHL066 - Потидеа - Грција
Продажна цена: 120.000,00€
Површина на недвижноста: 95m2
GHL066, вила се наоѓа на централниот дел од Касандра, во градчето Потидеа, на околу 300 м од плажите, ...
Балкон, Двор, Паркинг, Камин, ...
GHL064 - Криопиги - Грција
Продажна цена: 120.000,00€
Површина на недвижноста: 100m2
GHL064, вила се наоѓа на централниот дел од Касандра, во градчето Потидеа, на околу 300 м од плажите, ...
Балкон, Двор, Гаража, Паркинг, ...
GHL062 - Криопиги - Грција
Продажна цена: 120.000,00€
Површина на недвижноста: 95m2
GHL062,  вилата се наоѓа на централниот дел од Касандра, помеѓу Калитеа и Криопиги, на околу 40, ...
Балкон, Двор, Гаража, Паркинг, ...
GHL063 - Криопиги - Грција
Продажна цена: 120.000,00€
Површина на недвижноста: 115m2
GHL063,  вилата се наоѓа на централниот дел од Касандра, помеѓу Калитеа и Криопиги, на околу 40, ...
Балкон, Двор, Паркинг, ...
ID132 Kanistro residence - Паљури - Грција
Продажна цена: 124.000,00€

ID 132 Kanistro Резиденс се наоѓа на источниот дел од Касандра, Халкидики, во непосредна близин, ...
Балкон, Базен, Греење, Клима уред, Паркинг, Поглед на море, Поглед на ПАРК, ...
GHL026 - Криопиги - Грција
Продажна цена: 125.000,00€
Површина на недвижноста: 85m2
GHL026, вилата се наоѓа на централниот дел од Касандра, помеѓу Калитеа и Криопиги, на околу 500 м од, ...
Балкон, Двор, Паркинг, Камин, Поглед на море, Поглед на ПАРК, ...
GHL028 - Криопиги - Грција
Продажна цена: 125.000,00€
Површина на недвижноста: 85m2
GHL028 вилата се наоѓа на централниот дел од Касандра, помеѓу Калитеа и Криопиги, на околу 500 , ...
Балкон, Двор, Камин, Паркинг, Гаража, Поглед на ПАРК, Поглед на море, ...
GHL027 - Криопиги - Грција
Продажна цена: 140.000,00€
Површина на недвижноста: 85m2
GHL027 вилата се наоѓа на централниот дел од Касандра, помеѓу Калитеа и Криопиги, на околу 500 , ...
Балкон, Двор, Паркинг, Камин, Поглед на море, Поглед на ПАРК, ...
ID127 Villa Velimir - Ипсос - Грција
Продажна цена: 210.000,00€
Површина на недвижноста: 160m2
Вила Велимир, е сместена на околу 150 м, од самиот брег во градчето Ипсос на островот Крф. Вила Вел, ...
Балкон, Греење, Клима уред, Одвоена кујна, Паркинг, Двор, Камин, Панорамски поглед, Помошни простории, Сончев колектор, ...
ID188PRO - Nea Kalikratia - Грција
Продажна цена: 240.000,00€
Површина на недвижноста: 120m2
ID188PRO, Вилата се наоѓа во туристичкото место Неа Флогита,  во близина на поголемиот  гр, ...
Балкон, Двор, Камин, Панорамски поглед, Паркинг, Помошни простории, ...
ID128 Marina Limassol - Лимасол - Кипар
Продажна цена: 320.000,00€

Лимасол е познат туристички центар, сместен на јужниот дел од  островот Кипар.  Благодарен, ...
Балкон, Поглед на море, Паркинг, Базен, Поглед на ПАРК, Сидриште за пловило, ...
ID134 Villa Lidia - Лептокарија - Грција
Продажна цена: 480.000,00€
Површина на недвижноста: 233m2
ID 134 Villa Lidia, се наоѓа во близина на градот Лептокарија.  Вилата располага со  две д, ...
Балкон, Гаража, Базен, Паркинг, Греење, Клима уред, Мебел, Одвоена кујна, Поглед на планина, Поглед на ПАРК, Поглед на море, Помошни простории, ...
ID119 Villa SPITI - Ханиоти - Грција PRODADENO
Продажна цена: 2.550.000,00€
Површина на недвижноста: 300m2
Вила Спити, е сместена на самиот брег во Ханиоти на Халкидики. Вила Спити е индивидуален објект, лу, ...
Базен, Балкон, Гаража, Клима уред, Мебел, Паркинг, Поглед на море, Поглед на ПАРК, ...
HOLIDAY REAL ESTATE
SAVANA GROUP Orce Nikolov 20, 1000 Skopje, MK
Tel: ++389 2 310 8877 / 310 8876 mail: info@holidayrealestate.eu
Сите права се задржани