Понуда на недвижности за продажба и изнајмување
Call Center: ++389 2 310 8877

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Хотели

Недвижности за продажба - Holiday Real edestinacija

Се наоѓате : Почетна > Недвижности за продажба > Хотели

Хотели

Одбери град

1. Планиран буџет:

2. Filtriraj prema destinaciji

ID145 Apart Hotel AKR - Паралиа / Олимпиаки Акти - Грција
Продажна цена: 485.000,00€
Површина на парцелата: 250m2
ID145 АПАРТ ХОТЕЛ АКР, се наоѓа во центарот на малото место Олимпиаки Акти , на околу 3 км од познат, ...
Балкон, Двор, Гаража, Греење, Клима уред, Лифт, Мебел, Панорамски поглед, Сончев колектор, ...
ID144 Apart Hotel OA - Паралиа / Олимпиаки Акти - Грција
Продажна цена: 490.000,00€
Површина на парцелата: 250m2 Површина на недвижноста: 400m2
ID144 АПАРТ ХОТЕЛ, се наоѓа во центарот на малото место Олимпиаки Акти , на околу 3 км од познатиот , ...
Клима уред, Греење, Мебел, Панорамски поглед, Поглед на море, Помошни простории, Сончев колектор, ...
ID146 Apart Hotel EL - Паралиа / Олимпиаки Акти - Грција
Продажна цена: 499.000,00€
Површина на недвижноста: 400m2
ID146 Apart Hotel EL, се наоѓа во центарот на малото место Олимпиаки Акти , на околу 3 км од познати, ...
Балкон, Двор, Клима уред, Мебел, Панорамски поглед, Помошни простории, Реновирано, ...
ID130 HOTEL INTERIMPEX - Охрид - Македонија PRODADENO
Продажна цена: 1.200.000,00€
Површина на недвижноста: 1604m2
ID 130 HOTEL INTERIMPEX   (ПРОДАДЕНО) е Хотел кој се наоѓа на брегот на Охридското езеро, и сам, ...
Паркинг, Поглед на езеро, Поглед на планина, Поглед на ПАРК, ...
ID139 Hotel Skioni - Неа Скиони - Грција PRODADENO
Продажна цена: 4.500.000,00€
Површина на недвижноста: 14000m2
Хотелскиот  комплекс Скиони, се наоѓа во западниот дел на Касандра, Халкидики, на самиот брегот, ...
Базен, Гаража, Клима уред, Паркинг, Поглед на море, Поглед на планина, Поглед на ПАРК, Помошни простории, ...
HOLIDAY REAL ESTATE
SAVANA GROUP Orce Nikolov 20, 1000 Skopje, MK
Tel: ++389 2 310 8877 / 310 8876 mail: info@holidayrealestate.eu
Сите права се задржани